Hakkımızda

GENTART SOLID SURFACE Türkiye’de çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen bir “Tasarım, Proje ve Uygulama” firmasıdır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden yararlanarak en iyi mimarlık ve mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır.

Hedefimiz 2015 yılında Türk Proje Taahhüt sektörünün en büyük ilk 5 firması arasına girmektir. Bunun yanı sıra organize gücümüzü birleştirerek Mobilya donanımları, işyeri ve ev içmimari çözümlerinde piyasadaki mevcut rakiplerimiz arasında aranılan konumumuzu sürdürmektir.

Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen, kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı girişimci ve bireylerdir.

Günümüz dünyasında bir işletmenin başarıya ulaşmasında sadece girişimcinin ileriyi düşünmesi, işletmenin geleceği ile ilgili plan ve stratejileri geliştirmesi, kararlar alması yeterli olmamaktadır.